מתחם קוגל

מתחם קוגל

פרויקט "מתחם קוגל" הממוקם בכניסה הראשית לעיר מוגדר כציר תנועה ראשי לרכבת הקלה. באזור זה מתוכנן לעבור הקו הירוק. מעבר הרכבת הקלה תשנה את תוואי האזור כולו: כבישים, מדרכות, צמחיה ועצים. לאור זאת הוחלט על יד הרשות להתחדשות עירונית בשיתוף עם עיריית חולון לקדם תכנון כוללני מפורט אשר יאפשר את חידוש הבניינים בצורה המיטיבית והאיכותית ביותר ואשר תתן מענה לצרכים החברתיים השונים.

מתחם קוגל קיימות כ-850 יחידות דיור כיום. התכנון החדש יכלול אפשרות לתוספת של כ-2,500 יחידות דיור נוספות, שטחי מסחר, תעסוקה וציבור.

המינהלת להתחדשות עירונית מונתה על ידי הרשות להתחדשות עירונית להיות היועצת החברתית במתחם. היעוץ החברתי כולל בתוכו ליווי צמוד וסיוע לתושבים בקידום הליכי התחדשות. 

לטובת עבודה זו, בחרה המינהלת את שירותיה של הגב' ענת ברקאי נבו, יועצת חברתית ומתכננת ערים אשר ממונה גם על שיתוף הציבור במתחם. 

סטטוס התוכנית נכון ל-5.7.2022
שמחים ונרגשים לעדכן אתכם שבתאריך 4.7.22 התקיים דיון "מכינה פנימית" בוועדה המחוזית מחוז ת"א,

במהלכו נקבע כי הדיון להפקדת התכנית יתואם לחודש ספטמבר 2022.

לאחר הדיון להפקדה יעבוד צוות התכנון על התאמת המסמכים והכנת הסט הסופי להפקדה.

עם הפקדת התכנית בפועל, התכנית תפורסם להתנגדויות הציבור (למשך 60 יום). בשלב זה נקיים מפגשי שיתוף ציבור עמכם ועם היזמים כדי להציג בפניכם את התוכנית המופקדת.

זוהי הישורת האחרונה של קידום התכנון מול וועדות התכנון. בהזדמנות זו, כחלק מליווי ההתארגנות שלכם על ידי המינהלת להתחדשות עירונית,

אנו ממליצים לוודא כי הינכם מאורגנים בנציגות מסודרת, עו"ד מלווה ויזם במידה ונבחר.

 

המינהלת עומדת לשירותכם בכל עת, לפרטים נוספים ויצירת קשר 

 

להלן קישור למסמכי התכנית כפי שנידונו בוועדה המקומית,

ברגע שהתוכנית תופקד, המסמכים הסופיים של התוכנית כמובן ייעודכנו:

  

https://www.holon.muni.il/Residents/Engineering/LocatingInformation/Pages/taba2.aspx#taba/102093

 

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן