מתחם דב הוז / המעפילים

תושבי מתחם דב הוז/המעפילים,

בפרוס השנה החדשה עלינו, חשוב לנו לאחל לכלל תושבי המתחם שנת בריאות, אחדות והתחדשות אישית וקהילתית. כאשר בימים הקרובים תקבלו בתיבות הדואר אגרת עידכון מטעם חברת הייעוץ החברתי "גומא גבים" ומטעמנו אשר מצורפת לנוחיותכם להודעה זו.

זמינים עבורכם בכל עת:

  • שרית בצלאל -מנהלת תחום חברה וקהילה במינהלת להתחדשות עירונית חולון 050-8908500, sarit@minhelet-holon.co.il  
  • רונן חרותי – יועץ חברתי בצוות התכנון – 050-6977587
  •  ולאד ירמקוביץ' – יועץ חברתי בצוות התכנון (לדוברי רוסית) – 054-2258900

מתחם דב הוז בצומת הרחובות מעפילים-דב הוז נמצא בימים אלו בתכנון ייזום של הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית ועיריית חולון לטובת קידום תכנון מפורט. במתחם מתוכננת תחנת מטרו עתידית הדורשת תכנון מחודש של מבני המגורים, המסחר, התשתיות העירוניות והשטחים הציבוריים. בעקבות כך החליטו הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית ועיריית חולון לקדם תוכנית לחידוש הבניינים בשיתוף תושבי המתחם ויחידות המסחר.

עם סיום התכנון המפורט תתקבל תכנית שתאפשר את חידוש בנייני המגורים והמרחב הציבורי בצורה המיטבית והאיכותית ביותר שתתן מענה לצרכי התושבים וצרכי העיר השונים.

לטובת קידום התכנון, נבחרו צוותי התכנון מהטובים ביותר בתחום ההתחדשות העירונית כמו גם חברת "גומא גבים" המתמחה בליווי דיירים בתהליכי התחדשות עירונית.

סטטוס התוכנית:

29/05/2023

כחלק מהפעולות הנדרשות על ידי רשויות התכנון לקידום פרויקט התחדשות עירונית במתחם, יתקיימו בשבועות הקרובים ראיונות עם דיירים ובעלי דירות בבניינים, במסגרת עריכת סקר חברתי-קהילתי (הודעה על עריכת הסקר מצורפת)

נבקש למלא את פרטיכם בשאלון המצורף כולל מספר טלפון בכדי שנוכל ליצור אתכם קשר ולשמוע את עמדותיכם בנוגע להתחדשות העירונית במתחם.

קישור לשאלון: https://forms.gle/Gqk2FghNaasWTF457

במידה ויש לכם שאלות מוזמנים ליצור קשר עם ולאד במספר 054-2258900 או גיל במספר 052-8647282, היועצים מטעם חברת "גומא גבים", המספקת שירותי ייעוץ חברתי במתחם.

בתודה,

המינהלת להתחדשות עירונית חולון.

 

המתחם נמצא בשלב של תכנון ייזום.

בחודשים הקרובים נזמין את בעלי הנכסים למפגש התנעה בהשתתפות הנהלת העיר וצוות התכנון. במפגש נסביר אודות התוכנית, תהליך התכנון והמלצות להליך ההתארגנות של התושבים.

לשאלות ופניות אתם מוזמנים לפנות אלינו:

ולאד ירמקוביץ – יועץ חברתי בצוות התכנון, טלפון 054-2258900, או במייל: vladyer12@gmail.com

שרית בצלאל – מנהלת תחום חברה וקהילה מהמינהלת להתחדשות עירונית חולון

בטלפון  050-8908500  או במיילsarit@minhelet-holon.co.il