חומרי עיון

תושבים יקרים,

לנוחיותכם, מצורפת  רשימת לינקים דיגיטליים חשובים בהם תוכלו להעזר על מנת לגלות מידע חשוב ורלוונטי בנושא התחדשות עירונית בחולון ובכלל.

1. אתר מינהל התכנון בעיריית חולון – באתר זה תוכלו לצפות בתוכנית המתאר ח-2030 ותכנית ההתחדשות ח-619 של העיר חולון. בלינק זה מופיעה גם מערכת  הGIS  המתקדמת של העיר.

https://www.holon.muni.il/Residents/Engineering/Pages/default.aspx

2. מרכז מידע ושירות (ממ"ש) – באתר זה תוכלו להתעדכן בזכויות הבנייה אפשריים במקום מגוריכם, וכן בסוגי הפרויקטים להתחדשות עירונית אותם ניתן לקדם.  

https://www.holon.muni.il/CityHall/Lists/List6/DispForm.aspx?ID=89&RootFolder=*

3. אתר הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית –באתר זה תוכלו למצוא מידע שימושי כתבות ומאמרים אודות תהליכי התחדשות עירונית, פירוט אודות מסלולי ההתחדשות השונים ואופן קידומם, תכניות עתידיות של הרשות הממשלתית  ועוד. בנוסף, באתר תוכלו להוריד מסמכים רלוונטיים מטעם משרד הבינוי והשיכון.

https://www.gov.il/he/Departments/government_authority_for_urban_renewal

4. אתר הממונה על פניות דיירים ברשות הממשלתית להתחדשות עירונית –באתר זה תוכלו להעזר בממונה על פניות דיירים. תפקיד הממונה הינו לטפל בתלונות דיירם בנושאי התנהלות בלתי תקינה בתהליכים של  התחדשות עירונית .באתר זה תמצאו פורטל ייעודי להתקשרות  עם הממונה בו תוכלו להגיש תלונה על התנהלות לא תקינה. הגשת התלונה היא ללא עלות! 

  https://www.gov.il/he/departments/units/hamemuna_al_pniyot_hadayarim

חומרי עיון

סגירת תפריט
דילוג לתוכן