קורסים וכנסים לתושב

ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש והינה ללא עלות.
להרשמה יש ליצור קשר עם מוריה ארבל,
מנהלת תחום חברה וקהילה – 052-2464006
מספר המקומות מוגבל!

23.09.2019

כנס במעמד ראש העיר לתושבי מתחם קוגל

ביום שני ה 23.9.19  התקיים כנס שיתוף ציבור בתיאטרון חולון עבור תושבי ובעלי נכסים במתחם קוגל. בכנס, אדריכל התכנית הציג את עקרונות התכנון ומפות של תתי המתחמים ולוחות הזמנים הצפויים לתכנון.  ראש המינהלת להתחדשות עירונית הציגה את פעילות המינהלת ואת חמשת השלבים המומלצים לקידום פרויקטים של התחדשות עירונית. היועצת החברתית של המתחם הציגה את הסקר החברתי ואת הפעילות החברתית הנעשית המתחם. בנוסף, נערך פאנל אנשי מקצוע בו השיבו על שאלות התושבים בנושאים מגוונים. בפאנל  לקחו חלק מהנדסת העיר, ראש המינהלת, וצוות התכנון. 

22.09.2019

כנס לתושבי מתחם יוספטל - שכונת ג'סי כהן

ביום ראשון ה- 22.9.19 התקיים כנס שיתוף ציבור עבור תושבי ובעלי הנכסים במתחם יוספטל במרכז קהילתי נאות רחל. בכנס, מנהלת הפרויקט של המתחם הציגה את עקרונות התכנון, מתווה הפרויקט ולוחות הזמנים הצפויים לתכנון. ראש המינהלת להתחדשות עירונית הציגה את פעילות המינהלת ואת חמשת השלבים המומלצים לקידום פרויקטים של התחדשות עירונית. 

19.09.2019

כנס לתושבי מתחם מבצע סיני - שכונת תל גיבורים

ביום חמישי ה-19.9.19 התקיים כנס שיתוף ציבור עבור תושבי ובעלי הנכסים במתחם מבצע סיני במרכז קהילתי נקליין. בכנס, מנהלת הפרויקט של המתחם הציגה את עקרונות התכנון, מתווה הפרויקט ולוחות הזמנים הצפויים לתכנון. היועץ החברתי של המתחם הציג את התהליכים אותם יעברו התושבים. ראש המינהלת להתחדשות עירונית הציגה את פעילות המינהלת ואת חמשת השלבים המומלצים לקידום פרויקטים של התחדשות עירונית. 

כנס תושבים בג'סי כהן
כנס תושבים בג'סי כהן
כנס תושבים בג'סי כהן
כנס תושבים בג'סי כהן
ערב עיון דייר סרבן וחוק המארגנים
כנס שיתוף ציבור מתחם מבצע סיני
כנס שיתוף ציבור במתחם מצבע סיני
כנס שיתוף ציבור במתחם יוספטל
כנס שיתותוף ציבור במתחם יוספטל
כנס שיתוף ציבור מתחם קוגל
כנס שיתוף ציבור מתחם קוגל
הקודם
הבא
סגירת תפריט
דילוג לתוכן